Про нас

Валентина Рожнів, логопед із 22-х річним досвідом професійної діяльності. Результати логопедичної практики, знання, досвід знайшли своє відображення у створенні низки освітніх матеріалів.

У 2009 році вийшов перший друкований матеріал – логопедичні зошити «Вимовляйчик» виданий у видавництві «Ранок», що набув неабиякої популярності як серед колег-логопедів, так і серед батьків, які займаються розвитком мовлення своїх дітей.

Книжки «Аґусики», видані у видавництві «НК-Богдан», без перебільшення, стали бестселером у юних читачів.

Універсальність та ефективність всіх посібників доведена українськими логопедами та батьками. У кожному посібнику переплітаються завдання
для навчання, розваг та всебічного розвитку. Всі матеріали перед виходом у світ випробовані на практиці та довели свою раціональність та ефективність.
Валентина Рожнів, засновниця
«АГУСИКИ» – це логопедична майстерня по створенню посібників для розвитку мовлення дітей (засновник Валентина Рожнів). Тут у творчій атмосфері створюють посібники для розвитку, вдосконалення, корекції та реабілітації мовлення для дітей та дорослих.

Ми впевнено крокуємо на ринку дитячих розвиваючих матеріалів: ми маємо настільні ігри, розвиваючі картки, робочі зошити, тренажери, ігрові книги, букварі та абетки.

Ми розробляємо ефективні методики, створюємо яскраві, цікаві та ефективні товари для їх гармонійного розвитку дітей, корекції і профілактики мовленнєвих та когнітивних розладів. Пріоритетним є розвиток мовлення. Тому, для забезпечення повноцінного розвитку дітей наші посібники спрямовані на формування всіх психічних процесів, поєднують в собі корекційні, розважальні та пізнавальні цілі.

Наші матеріали не тільки розважають, а й активно навчають дитину, допомагаючи розвивати логічне мислення та уяву, комунікативні вміння та чіткість мовлення. Для дітей, які потребують корекційного навчання ви знайдете безліч ефективних матеріалів, які допоможуть отримати бажані результати. Ми маємо чудову репутацію, адже наша метода схвалена логопедами України.

Щиро ваша, Валентина Рожнів